1 hodnotenie

Symbivit Tric

Symbivit Tric je špeciálne vyvinutý prípravok na lepší rast a odolnosť Vašich rastlín, ktorý kombinuje výhody mykorhíznych húb a huby Trichoderma harzianum.

Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (5 ks)
€5,20
Kategória: Mykorhíza

Účinok SYMBIVITU TRIC:
Prípravok kombinuje výhody mykorhíznych húb a huby Trichoderma harzianum. 

Mykorhízne huby sa napoja na korene rastlín a začnú sa rozrastať a vytvárať sieť vlásočníc, ktoré čerpajú živiny z pôdy a vďaka napojeniu na koreň sú schopné prospešné látky odovzdávať rastline.

Pôdne huba Trichoderma harzianum pozitívne stimuluje mykorhizáciu koreňov, ale aj celkový rast, úrodnosti a zdravotný stav rastlín. Rastliny sú schopné lepšie odolať nepriaznivým podmienkam prostredia, ako je sucho, zasolenie alebo tlak patogénov (najmä tých koreňových).

Zloženie:
Prírodné ílové nosiče, 5 druhov mykorhíznych húb, hub Trichoderma harzianum a prírodné zložky podporujúce mykorhizu (prírodné humáty, výťažky z morských rias, mleté horniny).

Aplikácia:

Prípravok musí prísť do kontaktu s koreňmi rastlín. Dávkujte 15 g (1 polievkovú lyžicu, tj 20 ml) na rastlinu na každý 1 liter objemu koreňového balu/kvetináča. Prípravok nasypte na dno výsadbovej jamky, zapravte do substrátu a vysaďte rastlinu. Ošetrenie urastených rastlín sa vykonáva vyhĺbením 2-4 dier okolo rastliny, do ktorých sa aplikuje 30 až 45 g prípravku na rastlinu. Prípravok je možné aplikovať plošne vo vrstve cca 3 cm pod semená pred samotným výsevom (150 g/m²). Najprv aplikujte prípravok, potom prekryte plochu vrstvou zeminy a vysajte semená. Prípravok sa môže zmiešať so substrátom v pomere 1,5:100. Nie je možné rastlinu predávkovať - vyššia dávka zaistí lepší rozvoj mykorhizy.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie