2 hodnotenia

Symbivit bylinky

Účinky SYMBIVITu bylinky:

  • zvýšenie obsahu aromatických látok
  • zlepšenie výživy, rastu a zdravotného stavu rastlín
  • výrazne znížená potreba zálievky a hnojenia
  • zvýšenie odolnosti rastlín voči stresu (sucho, presadenie, ai)
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (3 ks)
€4,99
Kategória: Mykorhíza
Symbivit bylinky
Novinka

Vhodný pre:
bylinky ako napr. levanduľa, rozmarín, mäta, bazalka, tymián, materina dúška, majorán, šalvia, petržlen a iné aromatické rastliny, vhodný pre ekologické pestovanie

Nevhodný pre:
Tento prípravok nie je určený pre rastliny z čeľade kapustovitých (brokolica, karfiol, kapusta, kel, kaleráby, reďkev, žerucha, chren, atď.), merlíkovitých (repa, špenát, atď.)

Aplikácia a dávkovanie:
Prípravok musí prísť do kontaktu s koreňmi rastlín. Dávkujte 15 g na rastlinu. Prípravok nasypte na dno výsadbovej jamky, zapravte do substrátu a vysaďte rastlinu. Ošetrenie urastených rastlín sa vykonáva vyhĺbením 2-4 dier okolo rastliny, do ktorých sa aplikuje 15 až 30 g prípravku na rastlinu. Balenie 90 g vystačí na ošetrenie 6 rastlín.

Zloženie:
Prírodné ílové nosiče, mykorhizné huby, prírodné zložky podporujúce mykorhizu.

Doplňujúce informácie a upozornenia:
Vyvarujte sa nadmernému používaniu chemických hnojív. Nesmie dôjsť k predávkovaniu rastliny. Vyvarujte sa použitiu systemických fungicídov v priebehu prvých troch týždňov po aplikácii. Nadmerná zálievka a prehnojovanie, najmä superfosfátom, obmedzuje účinnosť prípravku.

 

Aplikácia Symbivit

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie